Ian Thomson w Natolinie

W dniu dzisiejszym Ian Thomson, bibliotekarz europejski z Uniwersytetu w Cardiff i redaktor naczelny portalu European Sources Online (ESO) poprowadził seminarium informacyjne zorganizowane przez naszą Bibliotekę. Pierwszy wykład dotyczył roli informacji w procesie zarządzania Unią Europejską, podczas drugiego przedstawione zostały elektroniczne źródła informacji przydatne podczas studiów w Kolegium. Do obydwu wykładów zostały przygotowane również niezwykle przydatne zestawienia z aktywnymi łączami do przedstawianych serwisów i stron internetowych (wykład 1 i 2).

Ian Thomson odwiedzi Kolegium również w styczniu 2009 roku. Podczas indywidualnych spotkań ze studentami będzie starał się dopomóc zainteresowanym czytelnikom w doborze źródeł informacji i literatury dotyczących tematyki podjętej przez nich w pracy dyplomowej. Materiały z wrześniowych zajęć zostały opublikowane w sieci lokalnej (intranet), znajdują się również na stronie internetowej. Mamy nadzieję, że nie będzie już dalszych problemów z dostępem.

Miłej lektury!

Komentarze

Anonimowy pisze…
cóż chciałem się zapoznać z polecanymi dokumentami ale jest mały problem brak mi wiedzy jako kto i z jakim hasłem mam się zalogować :(
Anonimowy pisze…
Łącza do plików zostały poprawione i prowadzą teraz do materiałów umieszczonych w Internecie, a nie tylko w intranecie, czyli nie powinno być już żadnych kłopotów z dostępem.

Co do loginów i haseł to zapraszamy na spotkanie z Działem ICT, które odbędzie się w środę, 10-go września. Warto!